Trumpai apie "Bone4you" privatumo politiką:

  • Jūsų asmeninė informacija nebus naudojama neteisėtais tikslais.
  • Mes neperduosime Jūsų duomenų ar asmeninės informacijos tretiesiems asmenims, nebent to reikalautų įstatymai.
  • Jei nenorėsite, mes nesiųsime Jums e. naujienų, išskyrus su Jūsų užsakymu susijusią informaciją, kurią Jums būtina žinoti.
  • Jūs visada galėsite greitai ir lengvai susisiekti su mumis e. paštu.

Asmeninių duomenų kaupimas

Asmeniniai duomenys - tai informacija, kuri leidžia identifikuoti vartotoją, pvz.: vardas, adresas, e. paštas ar pašto indeksas. "Bone4you" nerenka asmeninių duomenų apie Jus, išskyrus tuos atvejus, kai Jūs patys juos pateikiate (t.y. kai užsisakote mūsų gaminius, prenumeruojate nemokamas naujienas arba registruojatės žaidimuose ir specialiose akcijose).

Asmeninių duomenų naudojimas ir atskleidimas

Asmeninius Jūsų duomenis "Bone4you" naudoja tik išskirtiniais techniniais svetainės administravimo tikslais, kad būtų galima suteikti prieigą klientams prie tam tikros informacijos arba susisiekti su klientu. "Bone4you" neperduos Jūsų asmeninių duomenų tretiesiems asmenims komerciniais ar reklamos tikslais. "Bone4you" darbuotojai gerbia savo klientų asmeninių duomenų konfidencialumą.

Pasirinkimo laisvė

Jūs patys sprendžiate, kokius savo duomenis atskleisti mūsų įmonei. Nutarę neatskleisti savo duomenų, Jūs prarandate galimybę naudotis kai kuriais "Bone4you" svetainės ištekliais. Vartotojai, nusprendę neužsisakyti nemokamų e. naujienų, negaus informacijos apie nuolaidas ir kitos svarbios informacijos, kurią siunčia svetainės administratorius.

Automatiškai įrašoma informacija (be asmeninių duomenų)

Jūsų apsilankymo www.bone4you.com svetainėje metu pagrindinė ne asmeninė informacija (apsilankymų skaičius, paieškos raktiniai žodžiai, vidutinis svetainėje praleistas laikas, aplankyti puslapiai) yra įrašoma automatiškai (tai nepriklauso nuo registracijos). Ši informacija yra naudojama svetainės prieinamumui stebėti ir turiniui bei funkcionalumui gerinti. Jūsų duomenys nėra naudojami jokiems kitiems tikslams ar perduodami tretiesiems asmenims.

Saugumas

"Bone4you" imasi visų priemonių, kad apsaugotų Jūsų asmeninius duomenis. Jūsų duomenys yra apsaugoti nuo praradimo, sunaikinimo, klastojimo, neteisėto naudojimo ir prieigos.

Informacija apie nepilnamečius

"Bone4you" pataria tėvams ir globėjams išmokyti savo vaikus atsargiai ir atsakingai naudoti savo asmeninius duomenis internete. Nepilnamečiai neturėtų palikti savo asmeninių duomenų www.bone4you.com svetainėje be savo tėvų ar globėjų sutikimo. "Bone4you" nerenka ir nenaudoja nepilnamečių asmeninių duomenų be tėvų ar globėjų leidimo.

Teisė į informaciją

Jei turite klausimų dėl privatumo politikos arba Jūsų asmeninių duomenų naudojimo, prašome susisiekti su mumis. E. pašto adresas : info@bone4you.com