Grizzly laukinių lašišų aliejus

Siųsti draugui

Grizzly laukinių lašišų aliejus

Grizzly laukinių lašišų aliejus

Grizzly laukinių lašišų aliejus yra 100% natūralus maisto papildas šunims ir katėms, kuriame gausu omega-3 polinesočiųjų riebaliųjų rūgščių stipriai širdžiai, sveikai odai ir žvilgančiam kailiui palaikyti.

grizzly.png

Gavėjas :

* Privalomi laukai

Atšaukti arba 

Sandėlyje : YRA

Grizzly laukinių lašišų aliejus yra 100% natūralus maisto papildas šunims ir katėms, kuriame gausu omega-3 polinesočiųjų riebaliųjų rūgščių stipriai širdžiai, sveikai odai ir žvilgančiam kailiui palaikyti.

grizzly.png
* Tūris, l : 
7,50 €
- +

Grizzly laukinių lašišų aliejus yra 100% natūralus maisto papildas šunims ir katėms, kuriame gausu omega-3 polinesočiųjų riebaliųjų rūgščių stipriai širdžiai, sveikai odai ir žvilgančiam kailiui palaikyti.

Privalumai:

  • laukinių lašišų aliejuje iki 3 kartų didesnis Omega-3 ir Omega-6 santykis, nei fermose augintų lašišų aliejuje;
  • 40-65% daugiau DHR ir EPR;
  • Ypač naudingas sausai ir perštinčiai odai;
  • Vartojant periodiškai kailis bus švelnus ir blizgantis;
  • Šunims ir katėms patinkantis natūralus skonis;
  • Stiprina širdį bei imuninę sistemą;
  • Suteikia daugiau energijos;
  • Gerina virškinimą.
     

 Kodėl reikėtų vartoti būtent Grizzly lašišų aliejų?

Omega-3 riebalų rūgšties teigiamas poveikis sveikatai siejamas su dviem riebalų rūgštimis: EPR (eikozapentaeno rūgštis) ir DHR (dokozaheksaeno rūgštis). Geriausias DHR ir EPR šaltinis yra šaltųjų vandenų žuvys, kaip lašišos, tačiau ne visos lašišos vienodos. Grizzly lašišų aliejus gaminamas tik iš laukinių Aliaskos vandenų lašišų, kuriame omega-3/omega-6 santykis siekia 9-10/1, tuo tarpu dažniausiai sutinkamame rinkoje fermose augintų lašišų aliejuje omega-3/omega-6 santykis tesiekia 2-3/1. Taip pat DHR ir EPR kiekis laukinių lašišų aliejuje 40-65% didesnis.
 
Kodėl tai svarbu ir kokia iš to nauda?

Kasdienis Grizzly laukinių lašišų aliejaus naudojimas stiprina bendrą šunų ir kačių sveikatą, o pirmasis pastebimas rezultatas - sveika oda bei žvilgantis kailis. Grizzly lašišų aliejus užtikrina plačią gamą Omega-3 riebalų rūgščių, įskaitant svarbiausias - DHR ir EPR. Senstant gyvūno organizmui, didėja širdies, smegenų, vėžinų susirgimų rizika. Ši rizika gali būti sumažinta, vartojant pakankamą kiekį lengvai pasisavinamų omega-3 riebalų rūgščių, kurios yra vienos pagrindinių maistinių medžiagų, palaikančių subalansuotą metabolizmą.

Moksliniai tyrimai rodo, kad optimalus omega-3/omega-6 santykis turėtų būti nuo 1/3 iki 1/6, tačiau sausuose (net ir premium kokybės) ėdaluose dažniausiai būna nuo 1/10 iki 1/20 omega-3/6 santykis. Grizzly lašišų aliejuje omega-3/6 santykis vidutiniškai sudaro 9/1, kas idealiai tinka subalansuoti riebalų rūgštis sausame ėdale iki apytiksliai pageidaujamo santykio - 1/5. 

Švaru ir lengva naudotis

Grizzly laukinės lašišos aliejus parduodamas patogiame flakone su dozatoriumi. Nereikia nuimti dangtelio, nereikia šaukšto, jokios netvarkos, tiesiog paspauskite ir viskas padaryta.


Kaip vartoti Grizlly laukinių lašišų aliejus?

Grizzly laukinės lašišos aliejus kvepia vandenynu ir turi stiprų šviežios žuvies skonį, kurį mėgsta dauguma šunų. Jeigu Jūsų šuns dieta buvo vienoda ilgą laiką, reikia pratinti jį prie naujo skonio palaipsniui. Rekomenduojame naudoti  mažesnį aliejaus kiekį keletą dienų, palaipsniui pereinant prie rekomenduojamos normos. Įlašinkite lašišos aliejų į maistą, kurį Jūsų šuo suės per vieną maitinimą, nes kitu atveju, dėl deguonies poveikio, likęs maistas užpiltas lašišų aliejumi neteks savo vertingų veikliųjų medžiagų ir kvapo.

Rekomenduojama paros norma:


Analizė:

Omega-3 riebalų rugštys - 30,6 %
DHR (Dokozaheksaeno rūgštis) - 12 %
EPR (Eikozapentaeno rūgštis) - 9 %
Omega-6 riebalų rugštys - 3,3%
 
Sočiųjų riebalų rugščių suma - 20,6%
Mononesočiųjų riebalų rugščių suma - 42,2%
Polinesočiųjų riebalų rūgščių suma - 34,9%
grizzly.png
Prekės ženklas : Grizzly Pet Products
Amžius : Bet kokiam amžiui
Specialūs poreikiai : Odai ir kailiui

Komentarų nėra

Parašykite savo atsiliepimą

Parašykite savo atsiliepimą